Loading...

Specjalista ds. logistyki & analizowania danych

Warszawa, PL

Ref. number:  904

Mölnlycke Health Care obecnie poszukuje Specjalisty ds. logistyki & analizowania danych, odpowiedzialnego za koordynowanie procesów logistycznych na terenie Polski  oraz wsparcie firmy w zakresie aplikacji.

Miejsce: Warszawa, Polska

Aby odnieść sukces w tej roli, powinieneś być zorientowany na klienta i pro biznesowy. Umieć  podejmować szybkie, ale wysokiej jakości decyzje w oparciu o analizę sytuacji, doświadczenie i własną ocenę. Rola wymaga kontaktu z wieloma zainteresowanymi stronami, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji.

Kluczowe obowiązki:

  • Procesowania prawidłowości i terminowości dostaw.
  • Procesowanie reklamacji logistycznych.
  • Zarządzanie próbkami produktów.
  • Zarzadzanie, analiza i opracowywanie raportów o wynikach sprzedaży.
  • Opracowywanie raportów przetargowych.
  • Wsparcie pracowników firmy w zakresie SAP(szkolenie nowych użytkowników, testowanie funkcjonalności, weryfikacja błędów systemowych) .
  • Opracowywanie raportów CRM z systemu SalesForce, wdrażanie nowych funkcjonalności, weryfikacja błędów.

Kwalifikacje:

  • Wyksztalcenie wyższe.
  • Znajomość programu SAP.
  • Znajomość systemów raportowych SalesForce, moduł Veeva będzie dodatkowym atutem.
  • Doskonała znajomość MS Excel.
  • Dobry poziom języka angielskiego.

Na aplikacje czekamy do 30 września.

About Mölnlycke

Mölnlycke is a world-leading medical solutions company. We design and supply solutions to enhance performance at every point of care – from the hospital to home care, proving it every day.

We specialise in:

•             Wound management: including dressings with Safetac® such as Mepitel® and Mepilex®

•             Preventing pressure ulcers: with Mepilex® Border used prophylactically and devices to help turn and re-position patients

•             Surgical solutions: including Mölnlycke trays, HiBi® antiseptics and Biogel® surgical gloves

Mölnlycke was founded in 1849. Nowadays our solutions are available in around 100 countries; we’re the number one global provider of advanced wound care and single-use surgical products; and we’re Europe’s largest provider of customised trays. Our headquarters are in Gothenburg, Sweden and we have about 7,800 employees around the world.