Loading...

Sales Representative WC

Warszawa, PL

Ref. number:  2733

Mölnlycke Health Care obecnie poszukuje Przedstawiciela Handlowego / Przedstawicielki Handlowej działu Wound Care odpowiedzialnego za realizacje celów sprzedażowych i aktywne promowanie produktów i rozwiązań Mölnlycke wśród obecnych i przyszłych klientów.

Miejsce pracy: pomorskie

Kluczowe obowiązki:

  • Promocja produktów Mölnlycke Health Care z działu Wound Care.

  • Utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami szpitalnymi oraz pozyskiwanie nowych klientów.

  • Prowadzenie szkoleń/warsztatów/wykładów dla klientów.

  • Realizacja planów sprzedażowych i tworzenie strategii sprzedaży dla swojego regionu/ produktów.

  • Monitorowanie trendów rynkowych, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających największą efektywność.

Kwalifikacje:

  • Wyksztalcenie wyższe.

  • Preferowane minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży, najlepiej w branży urządzeń medycznych.

  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe.

  • Umiejętność budowania strategii sprzedażowej zwiększającej efektywność sprzedaży.

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie będącej światowym liderem rozwiązań medycznych.

  • Szereg benefitów dla pracowników.

  • Pracę z atrakcyjnym portfolio produktów.

  • Stabilną pracę w miedzynarodowym środowisku.