Loading...

Sales Representative ORS

Warszawa, PL

Ref. number:  2729

Sales Representative ORS / Przedstawiciel Handlowy ORS

Mölnlycke Health Care obecnie poszukuje Przedstawiciela Handlowego działu Surgical odpowiedzialnego za realizacje celów sprzedażowych i aktywne promowanie produktów i rozwiązań Mölnlycke wśród obecnych i przyszłych klientów.

Miejsce pracy: łódzkie

Kluczowe obowiązki:

  • Promocja produktów Mölnlycke Health Care z działu Surgical.
  • Utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami szpitalnymi oraz pozyskiwanie nowych klientów.
  • Prowadzenie szkoleń/warsztatów/wykładów dla klientów.
  • Realizacja planów sprzedażowych i tworzenie strategii sprzedaży dla swojego regionu/ produktów.
  • Monitorowanie trendów rynkowych, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających największą efektywność.

Kwalifikacje

  • Preferowane minimum 3 lata doświadczenia  w sprzedaży, najlepiej w branży urządzeń medycznych.
  • Znajomość prawa przetargowego.
  • Umiejętność budowania strategii sprzedażowej zwiększającej efektywność sprzedaży.
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Pracę w firmie będącej światowym liderem rozwiązań medycznych.
  • Szereg benefitów dla pracowników.
  • Pracę z atrakcyjnym portfolio produktów.
  • Stabilną pracę w miedzynarodowym środowisku.